Pitch Black ASG Team

Forum młodej łódzkiej grupy ASG


#1 2011-09-15 01:57:26

toohard

rekrut

Zarejestrowany: 2011-09-15
Posty: 2
Punktów :   

Toohard/Postuła

Imię/Ksywa: Rafał (toohard lub Justyna bardziej zna mnie jako Postuła) Krogulski
Wiek: 23
Coś o sobie: Może i na to nie wygląda ale troszq ze mnie Wariat ^^ A tak na poważnie to część z was już mnie raz widziała,
byłem na jednym z waszych spotkań w tamtym roku chyba na przełomie marca i kwietnia nie jestem peny co do tej daty.
Biegaliśmy po pustostanie koło ulicy milionowej tuż za cerfurem.
Ogólnie bardzo przyjemnie spędziłem wtedy czas i co jakiś czas myślałem o tym by się do was przyłączyć... Jednak nie zrobiłem tego z powodu braku środków finansowych na własną replikę a nie chciałem wam głowy zawracać moją osoba a szczególnie Justyny która wielokrotnie mnie namawiała abym się z wami gdzieś wybrał.
Noo ale czasy się zmieniają i zamierzam najdalej w piątek będzie to 15.09.2011 kupic albo raczej zamówić replikę
prawdopodobnie będzie to Karabin snajperski sprężynowy
http://www.taniemilitaria.pl/karabin-sn … p-108.html
lub
http://www.taniemilitaria.pl/karabin-sn … -p-54.html
Z tym że wolał bym ten pierwszy.

Kontakt z ASG:
Broń: (Jeszcze nie posiadam broni ale w krótkim czasie będę chciał nabyć replikę)
Kontakt (2852260, postula@tlen.pl telefon ma do mnie Justyna)

Offline

 

#2 2011-09-15 12:06:12

Hunter

Administrator

3687656
Zarejestrowany: 2011-05-08
Posty: 109
Punktów :   

Re: Toohard/Postuła

Witam, jeśli tylko Justysia się zgodzi to nie widzę problemu w dołączeniu.

Co do repliki, jeśli nie miałeś obycia z ASG i dopiero zaczynasz, lepiej abyś poczekał z zamawianiem swojej pierwszej repliki. Po pierwsze, ten sklep który wybrałeś nie cieszy się zbytnim zaufaniem, a i serwis ma ponoć beznadziejny, dwa lepiej abyś przez jakis czas pobiegał ze "słabszym" sprzętem, bo w czasie walki nie problem jest odruchowo do kogoś strzelić z odległości 5 metrów z tych 500 fps'ów, a to boli uwierz.


Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
------
AKS74U - kałaszek

Offline

 

#3 2011-09-19 20:13:59

Savex

Szeregowy

Zarejestrowany: 2011-05-08
Posty: 29
Punktów :   

Re: Toohard/Postuła

ja tam niewidze przeszkud żeby postuła sie pojawial ;p


"Ci, którzy potrafią działają; ci, którzy nie potrafią, kwestionują działania tych, którzy potrafią."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.crazypeopleintercorporate.pun.pl www.gim16klasa1b.pun.pl www.firataleague.pun.pl www.pogotowieratunkowe999.pun.pl www.beyblade.pun.pl